mapa serwisu     EN     RSS

 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

ASKOM Sp. z o.o.

ul. Józefa Sowińskiego 13

44-100 Gliwice

 

S±d Rej. w Gliwicach, X Wydz. Gosp. KRS

KRS 0000125971

NIP 648-00-11-359

Regon 271864348

Kapitał Spółki 158 000,- PLN

 

tel. +48 32 30 18 100

fax. +48 32 30 18 101

 

biuro@askom.com.pl

office@askom.com.pl 

 

 

PREZES ZARZˇDU, DYREKTOR

dr inż. Marian Konsek
tel. +48 32 30 18 100
Marian.Konsek@askom.com.pl


DYREKTOR DZIAŁU ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

mgr inż. Krzysztof Młynarczyk
tel.
+48 32 30 18 130
Krzysztof.Mlynarczyk@askom.com.pl

 

 

DYREKTOR DZIAŁU SYSTEMÓW

AUTOMATYKI W ENERGETYCE

mgr inż. Marcin G±sior
tel.
+48 32 30 18 150

kom.: +48 604 480 952
Marcin.Gasior@askom.com.pl

 

ASIX

Inżynier sprzedaży systemu Asix

mgr inż. Wacław Bylina
tel.
+48 32 30 18 141

kom.: +48 602 330 009
Waclaw.Bylina@askom.com.pl


Menedżer projektów SCADA

mgr inż. Marian Strzałkowski
tel.
+48  32 30 18 152

kom.: +48 606 393 101
Marian.Strzalkowski@askom.com.pl

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWO¦CI

mgr Wioletta Bi¶
tel.
+48 32 30 18 165

kom.: +48 608 587 089
Wioletta.Bis@askom.com.pl

 

 

 

 

WICEPREZES ZARZˇDU

mgr inż. Aleksander Rybarek
tel.
+48 32 30 18 100
Aleksander.Rybarek@askom.com.pl

 

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU

mgr inż. Tomasz Janiczek
tel.
+48 32 30 18 142

kom.: +48 604 480 953
Tomasz.Janiczek@askom.com.pl


  

DYREKTOR DZIAŁU SYSTEMÓW

AUTOMATYKI PRZEMYSŁU

mgr inż. Jerzy Szreter
tel.
+48 32 30 18 145

kom.: +48 608 681 087
Jerzy.Szreter@askom.com.pl

 

  

DYREKTOR DZIAŁU PRZEMYSŁOWYCH SYSTEMÓW IT

mgr inż. Tomasz Cwołek
tel.
+48 32 30 18 195

kom.: +48 696 562 457
Tomasz.Cwolek@askom.com.pl

 

 

 

DZIAŁ HANDLOWY i ZARZˇDZANIA MAJˇTKIEM

DYSPOZYTOR SERWISU

mgr inż. Krystyna Boroń
tel.
+48 32 30 18 126

kom.: +48 692 478 603
Krystyna.Boron@askom.com.pl


BIURO OBSŁUGI ZARZˇDU 


Renata Michałek
tel.
+48 32 30 18 128

kom.: +48 795 144 361
Renata.Michalek@askom.com.pl
 

 

KADRY

mgr inż. Magdalena Duda
tel.
+48 32 30 18 125

kom.: +48 795 144 365
kadry@askom.com.pl

 

POMOC TECHNICZNA ASIX

support@askom.com.pl

asix@askom.com.pl


 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2016-05-11