mapa serwisu     EN     RSS

 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

ASKOM Sp. z o.o.

ul. Józefa Sowińskiego 13

44-100 Gliwice

 

S±d Rej. w Gliwicach, X Wydz. Gosp. KRS

KRS 0000125971

NIP 648-00-11-359

Regon 271864348

Kapitał Spółki 158 000,- PLN

 

tel. (0-32) 30 18 100

fax. (0-32) 30 18 101

 

biuro@askom.com.pl

office@askom.com.pl

 

 

 

PREZES ZARZˇDU, DYREKTOR

dr inż. Marian Konsek
tel. (32) 30 18 100
Marian.Konsek@askom.com.pl


WICEPREZES ZARZˇDU, DYREKTOR TECHNICZNY

mgr inż. Aleksander Rybarek
tel. (32) 30 18 100
Aleksander.Rybarek@askom.com.pl

 

DYREKTOR ROZWOJU
mgr inż. Janusz Mierzwa

tel. (32) 30 18 149

kom.: 604 401 095
Janusz.Mierzwa@askom.com.pl


DYREKTOR PRODUKCJI

mgr inż. Marcin G±sior
tel. (32) 30 18 150

kom.: 604 480 952
Marcin.Gasior@askom.com.pl

 

ASIX

mgr inż. Marian Strzałkowski
tel. (32) 30 18 152

kom.: 606 393 101
asix@askom.com.pl


mgr inż. Wacław Bylina
tel. (32) 30 18 141

kom.: 602 330 009
Waclaw.Bylina@askom.com.pl

 

SYSTEMY MES

mgr inż. Tomasz Cwołek
tel. (32) 30 18 195

kom.: 696-562-457
Tomasz.Cwolek@askom.com.pl

 

 

powiększ

 

 

 

 

 

 

DYREKTOR MARKETINGU

mgr inż. Tomasz Janiczek
tel. (32) 30 18 142

kom.: 604 480 953
Tomasz.Janiczek@askom.com.pl


DZIAŁ HANDLOWY

mgr inż. Krystyna Boroń
tel. (32) 30 18 126

kom.: 692 478 603
Krystyna.Boron@askom.com.pl


BIURO OBSŁUGI ZARZˇDU 


Renata Michałek
tel. (32) 30 18 128

kom.: 795 144 361
Renata.Michalek@askom.com.pl
 

DZIAŁ KSIĘGOWO¦CI

mgr Wioletta Bi¶
tel. (32) 30 18 165

kom.: 608 587 089
WBi@askom.com.pl

 

KADRY

mgr inż. Magdalena Duda
tel. (32) 30 18 125
Magdalena.Duda@askom.com.pl

 

POMOC TECHNICZNA

support@askom.com.pl




 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2014-09-16