System HMI / SCADA / MES

21.04.2008

  Oferta pracy - OFERTA NIEAKTUALNA

Poszukujemy do pracy w Dziale Systemów Zarządzania Produkcją MES

Panią / Pana na stanowisko projektanta w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • znajomość relacyjnych baz danych
    (w szczególności MS SQL 2005 i Oracle 10g),

  • bardzo dobra znajomość technologii .NET Framework 1.1 i 2.0,

  • bardzo dobra znajomość języków Visual Basic, C++, C# oraz SQL,

  • doświadczenie w zakresie projektowania obiektowego,

  • atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP i/lub MES,

  • atutem będzie znajomość systemów automatyki, w tym SCADA,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do częstych wyjazdów, w tym zagranicznych.

Ogólny zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów zarządzania produkcją MES na bazie oprogramowania SIMATIC IT firmy SIEMENS;

  • projektowanie GUI na bazie technologii .NET Framework;

  • projektowanie interfejsów wymiany danych pomiędzy systemami MES i ERP.

Oferujemy:

  • dostęp do szkoleń w kraju i za granicą,

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonej kadry,

  • realizację nowoczesnych projektów.

Kontakt telefoniczny: 0 32 301-81-00

CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

office@askom.com.pl lub fax: 0 32 301-81-01

wstecz